Türkçe I English I Deutsch
logo
Kurumsal Faliyet Alanlarımız Devam Eden Projeler Referans Projeler Makine & Ekipman İnsan Kaynakları İletişim

logo

Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmaktır. Müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi işleme hizmeti ,hızlı cevap veren bir işletme olmaktır. Çalışanların güvenlik ve kişisel gelişiminin ön planda olduğu bir çalışma sağlamaktır.. Sürekli gelşiim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmaktır..

logo

Teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerine gerekli güvenlik önlemlerini dikkate alarak hızlı cevaplar verebilen ve beklentileri tam ve zamanında karşılayabilen bir işletme olmaktır. Çalışanlarımızın güvenliği ve kişisel gelişiminin ön planda olduğu bir çalışma ortamı sağlamak.

logo

Sektörde adımızı yaptığı kaliteli işlerle duyurmayı hedefdelik. Bu hedefi gerçekleştirirken müşterilerimizin işteklerinin ön planada olması, Çalışanlarına verdiğimiz değer, Çalışanlarımızın fikirlerine herzaman değerlendirmemiz, İletişime dayalı bir yönetim anlayışı, Kaynakların verimli kullanımamız, Çevreye, doğaya ve topluma saygımız, Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven sağlanamak olacaktır.

logo


Adres: Ovacık Mah. Ali İslam Sok. No:1 Kullar / Kocaeli / Türkiye
Tel:+90(262) 349 60 65 Fax: +90(262) 349 64 26
E-Mail : iletisim@kinatcelik.com.tr
~ Copyright © 2012 Kınat Çelik Sanayi ve Mühendislik Taah. Ltd. Şti. ~